Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Soru Forum Rütbe Sistemi Ve Ünvanlar

Soruoneki
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetyusufc

Kurucu
Moderatör
Vip Üye
Çalışkan
Kursiyer
Katılım
4 Ocak 2023
Mesajlar
556
Masa Üstü Görünümü.gifForumumuzda bazı bölümler bazı kullanıcı gruplarına göre gizlenmiştir. Bir ziyaretçi ve üye içeriklerin %30-40 ına erişebilmektedir. Forumda herhangi bir konuya cevap vermeniz yada bir konu açmanız durumunda Aktif Üye unvanına sahip olabilirsiniz. Aktif Üye ler B1 seviye ders çalışma kaynaklarına erişebilirler.

B2 Kaynaklarına ve Forum üyelerimize özel kaynakların yayınlandığı bölümlere(ücretsiz kurslar gibi) erişebilmek için ise Çalışkan üye yada VİP unvanına sahip olmanız gerekmektedir. Çalışkan Üye unvanına sahip olabilmek için 3 yöntem mevcuttur.

Kendinizi Tanıtın (Forum Özel>> Kendinizi Tanıtın)' bölümünde Yeni Konu Aç butonu ile Konu açarak Kendinizi Türkçe yada Almanca olarak tanıtıp, mesleğiniz dil seviyeniz, denklik işlemleriniz, çeviri işlemleriniz hakkında bilgiler paylaşarak sizlerle aynı sürece başlayacak yada başlamış kullanıcılara bilgilerinizle destek olup Doğrulanma Rozeti istediğinizde Konunuz yönetimimiz tarafından incelenip hesabınıza Çalışkan Üye unvanı tanımlanacaktır.

Tek bir konuda anlatmak istemiyorsanız.


2. yöntemi kullanarakta hesabınıza Çalışkan Üye ünvanı alabilirsiniz. 2. Yöntem ise şu şekildedir;


Almanca Forum üyeleri için satın almış olduğumuz online ders ve kitaplar gibi ücretli temin ettiğimiz verileri yayınladığımız ve yayınlamaya devam edeceğimiz bu bölümü görüntülemek için En az 5 Konuya cevap vermiş olmanız yada bu 5 konudaya cevabınızı konu olarak açmış olmanız gerekmektedir. Bu konulara cevap verdikten sonra profilinizde bulunan dogrulama rozeti iste butonu ile dogrulama rozeti istemeniz yeterli olacaktır.
Bu konular:
1- Kendimi Nasıl Tanıtmalıyım?

2- Mesleğiniz Hakkında Sorular

3- Tercüme ve Tercüman Hakkında Sorular

4- Dil Sertifikası ve Dil Eğitimi Hakkında Sorular

5- Almanyadaki İşiniz Hakkında Sorular

Almanca Forumda Bu Sorulara Neden Cevap Vermeliyim?

  • Almanca Forum sizlerin cevapları ile diğer kullanıcıların bilgi sahibi olmasını ve sizlerin vereceği cevapları önemsiyor sebebi ise sizlerde bizler gibi bu süreçlerin canlı şahitlerisiniz ve kimse süreci yaşayandan daha iyi süreci bilemez. Bu sebeple biz tüm kulllanıcılarımızın cevaplarını ve diğer kullanıcıları doğru yönlendirmesini önemsiyoruz. 

Almanca Forumun Mobil Uygulaması Var Mı?

Almanca Forum mobil uyumlu olarak özenle tasarlanmıştır. Mobil Uygulama için gerekli site ayarlamalarımız yapılmıştır. Android telefonlarda Almanca Foruma giriş yaptıktan sonra seçenekler menüsünden Uygulamayı Yükle butonu ile uygulamamızı yükleyebilirsiniz. Yakında Sitemiz Harici Konuşma Geliştirme için Mobil Uygulama Yapılmasını Planlıyoruz. Mobil Uygulama için bütçemiz yeterli olmadığından şimdilik malesef beklemekteyiz.

Ayrıca Android ve Apple Telefonlar için detaylı Web Uygulamamızı yükleyebileceğiniz anlatımlar Forum kullanımı bölümümüze eklenmiştir.


Ios Web App Yükleme Konu Anlatımı için Tıklaınız

Android Web App Yükleme Konu Anlatımı İçin Tıklayın

Güncelleme: En az 5 mesajınız varsa ve doğrulama rozeti talep etmişseniz sistem 1 saat içinde hesabınızı çalışkan üye olarak güncelleyecektir.

3. Yöntem (En Kolay Yöntem)
Menüden Rütbe Sistemi Butonu seçeneklerinden Çalışkan üye başvuru formunu tıklayın yada BURAYA TIKLAYIN. Formu doldurun. Sistem sizi çalışkan üye statüsüne yükseltecektir.
VİP Üye olmak için ise;
Kullanıcı adınızın ve profil resminizin bulunduğu hesabım butonuna basın ve Hesap Yükseltmeleri seçeneğine gidin. Satın Aldığınızda hesabınıza otomatik olarak rütbeler tanımlanacaktır.
Yada https://www.almancaforum.com/hesap/yukseltmeleri bağlantı linki ile hesap yükseltmeleri bölümüne giderek daha hızlı işlem yapabilirsiniz.

Vip Üye Neler Yapabilir
Almanca Forum Kullanıcılarına birçok özellik sunmaktadır. Bu özellikler limitli özellikler olması sebebi ile rütbelere göre kısıtlamalar uygulanmaktadır. VİP kullanıcılar diğer kullanıcılara ek olarak;
Almanca Forum Bota Soru sorabilirler (Forum özel>>Öneri Soru>>Bilgi Talebi Bölümünde konu açarak)
İçerikleri Kopyalayabilir ve indirebilirler
Kullanıcılara DM ile mesaj yazıp, cevap verebilir DM başlayabilirler.
Forum Sohbet bölümünü kullanabilier
Forumda çeşitli kısıtlama uygulanan işlemleri kısıtlamaya tabi olmadan yapabilirler.
Discord ile hesaplarını bağlamaları durumunda discordda da VİP üye olarak kanal oluşturabilirler.
 
Son düzenleme:
Kafamda milyonlarca soru olduğu için benzer sorulara cevap da verdim ama hala aktif üye değilim ne yapmam gerek çünkü B1 çıkmış sorulara ulaşamıyorum
Merhaba herhangi bir paylaşım yaptıktan sonra 1 dakika ile 1 saat içinde sistem sizi otomatik aktif üye olarak tanımlamaktadır. Şuan aktif üyesinin iyi forumlar dilerim. Umut ediyorum forumumuz sizler için faydalı olacaktir
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer konular

Geri
Üst Alt