Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Almanca Forum Telegram Grubumuz Açıldı!

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

ahmetyusufc

Kurucu
Moderatör
Vip Üye
Çalışkan
Kursiyer
Katılım
4 Ocak 2023
Mesajlar
558
almanca telegram.gif

Almanca Forum yöneticileri olarak daha önce birçok almanca telegram grupları kurduk ve kurulmuş olanlarda bulundurk. Telegram watsapp gibi sosyal medya platformları sohbet etme açısından oldukça pratik olması ve birçok kişinin kullanması sebebi ile hepimizinde çok işine yaramaktadır. Ancak malesef Bu platformlar da paylaşımlar kaybolmakta ve aradığımız şey birebir yoksa bulmamız imkansız hale gelmektedir. Buda bizlerin işini oldukça zoorlaştırmaktadır.
Bu sebeple Almanca Forum kurulmuş ve tıpkı bir kütüphane gibi kategorilere ayrılmış bilgilerle tüm ihtiyaçlarımız listelenmiş ve listelenmeye devam etmektedir. Ancak bir web sitesi ile sosyal medya hesapları ve grupları malesef aynı işlevleri görmemektedir. Web sitesi düzenli kategorize olarak bilgileri sunarken, sosyal medya hesapları hızlı ve daha pratik bir şekilde bilgileri bizlere sunmaktadır.

Bir kaç hafta önce Telegram da var olan bot ve kategorizasyon sistemi ile Profesyonel bir kanal hazırlamak için bir süreç başlatmıştık. Sonunda bu süreçte uzun bir yol kat ettik ve Yavaş yavaş telegram grubumuzuda kullanmaya başlamamızın zamanının geldiğine ve artık aktif olarak kullanılabileceğine karar verdik.

Sizlerinde desteği ile Yakında telegram grubumuzda aradığınız tüm verilere ulaşabileceğiniz gibi yeni kategoriler ve paylaşımlarla çok daha etkili bir grup olacağına inanıyoruz.

Telegram Grup Link:

Almanca ve Almanya Hazırlık
 
Son düzenleme:
Telegram kanalı olması güzel. Bilgilendirme için teşekkürler.
 

Benzer konular

Geri
Üst Alt