Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

[B2] Telc B2 Çıkmış Soruları Ve Geri Dönüş

B2 seviye konu

Yunus

Çalışkan
Üye
Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim.

Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim.
Merhaba bana gönderebilir misiniz? Ben de elimdekileri size atarım. B2 seviyesi. ([email protected])

Merhaba bana gönderebilir misiniz? Ben de elimdekileri size atarım. B2 seviyesi. ([email protected])
Merhaba bana da gönderebilir misiniz?
Teşekkür ederim şimdiden.
[email protected]
Arkadaşlar gönderdim kontrol edebilirsiniz.Eğer elinizde farklı kaynaklar var ise paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin

Merhabalar,

Merhaba kaynakları bana da gonderebilirseniz cok mutlu olurum . [email protected]

Merhabalar,

[email protected] ben de B2 sorularını alırsam çok sevinirim

b2 sınav sorusu falan olan varsa yollayabılırse cok mutlu olurum tesekkurler [email protected]
Merhaba bana da gönderebilirseniz çok sevinirim [email protected]
Merhaba, bana da bu içerikleri gönderebilirseniz çok sevinirim.
[email protected]
Merhaba,
bana da iletebilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler
[email protected]
Gönderdim.