Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

[B2] Telc B2 Çıkmış Soruları Ve Geri Dönüş

B2 seviye konu
Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim.
Merhaba.
Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim

Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim.

Merhabalar,

Merhaba bana da iletebilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim. [email protected]