Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Özel Almanca Konuşma Kursu A2-B1-B2

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetyusufc

Kurucu
Moderatör
Vip Üye
Çalışkan
Kursiyer
Özel Almanca Konuşma Kursu
Almanca A2-B1-B2 seviyelerinde özel konuşma kursları organize edilecektir. 4'er kişilik gruplar halinde gruplar planlanacak olup gramer eğitimi değil sadece konuşma üzerine eğitimler planlanmaktadır.

Eğitim Nasıl Olacak?
Kurs tamamen konuşma üzerine olacak olup A2-B1-B2 konuşma Seviyesinde seri Almanca konuşabilmeyi amaçlamaktadır. Eğitimler Almanca Hocamız Hatice hanım tarafından planlanacak olup sadece organizasyonu forumumuz tarafından yapılacaktır. Eğitimler Online Skype, Zoom yada discort uygulaması üzerinden yapılacak ve Eğitimlerin video kayıtları tutulacaktır. Katılamadığınız derslerin konu ve konuşmalarını videolardan takip edebilirsiniz. Eğitim dökümanları eğitim veren hoca tarafından sağlanacak olup ders öncesi katılımcılara gönderilecektir.
Haftada 2 gün 4 ders saati olarak dersler planlanacaktır. (1 ders saati 45 dakikadır)

Kurs Ne Kadar Sürecek? Dersler Kaçar Dakika Olacak?
1 ders 45 dakika olacak 10 dakika ara sonrası 2. ders başlayacak yada blok ders olacaktır tamamen öğrenci ve hocamıza bağlıdır
Toplam 4 hafta 16 ders kurs yapılacaktır.

Kurs Kontenjanı Var Mı?
Talepler toplanacak ve katılımcı sayısına göre sınıflar oluşturulacaktır. 1 sınıf en fazla 4 kişi olarak planlanacaktır.

Ücret ve Ödeme
Ders ücreti saatlik 75 tl olup. Toplam yapılacak ödeme 16 saatin ödemesidir. Kurs ücreti Hocaların iban numarasına yapılacaktır. Ancak Kredi kartı yada taksit ile ödeme yapmak isteyenler için sitemiz kolaylık sağlayacak olup site adına da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Katılmak isteyenler
Kayıt ve İletişim için
+49015754623636 watsapp ulaşabileceğiniz gibi Forum yöneticilerine mesajda gönderebilirsiniz..

Son düzenleme:
Ders programı harika emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Eğitim Nasıl Olacak?

Kurs Kontenjanı Var Mı?

Ücret ve Ödeme

Kayıt ve İletişim için
+90 534 297 8424 watsapp yada telegramdan ulaşabileceğiniz gibi Forum yöneticilerine mesajda gönderebilirsiniz..
Sınava yönelik bir kurs mu yoksa genel almanca için mi ....?

Konusma kursu mayıs ayı için 2 kişilik boş kontenjan mevcut

bu çalışma şu an aktif mi? ben bu çalışma aktifse güncel fiyatlarını da öğrenmek isterim

Eğitim Nasıl Olacak?

Kurs Kontenjanı Var Mı?

Ücret ve Ödeme

Kayıt ve İletişim için
+90 534 297 8424 watsapp yada telegramdan ulaşabileceğiniz gibi Forum yöneticilerine mesajda gönderebilirsiniz..
Devam ediyor mu kurs

Şuan A2 için konuşma kursu var mı? Ya da yakında başlayacak kurs var mı, aslında ben sınava yönelik istiyorum ama yine de faydası olur

Mükemmel bir ders programı olmuş çok beğendim emeğinize sağlık. Teşekkürler.

Eğitim Nasıl Olacak?

Kurs Kontenjanı Var Mı?

Ücret ve Ödeme

Kayıt ve İletişim için
fdsdf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...