Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Özel Almanca Konuşma Kursu A2-B1-B2 Seviyeleri Için

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

ahmetyusufc

Kurucu
Moderatör
Vip Üye
Çalışkan
Kursiyer
Özel Almanca Konuşma Kursu
Almanca A2-B1-B2 seviyelerinde özel konuşma kursları organize edilecektir. 2 ve 4 kişilik gruplar oluşturularak gruplar halinde dersler planlanacak olup gramer eğitimi değil sadece konuşma üzerine eğitimler planlanmaktadır.

Eğitim Nasıl Olacak?
Kurs tamamen konuşma üzerine olacak olup A2-B1-B2 konuşma Seviyesinde seri Almanca konuşabilmeyi amaçlamaktadır. Eğitim Almanca Hocamız Hatice hanım. tarafından planlanacak olup sadece organizasyonu forumumuz tarafından yapılacaktır. Hocamız 35 yil Almanyada ikamet etmiş anadil seviyesinde almanca bilen bir hocadır. Eğitimler Online Skype, Zoom yada discort uygulaması üzerinden yapılacak ve Eğitimlerin video kayıtları tutulacaktır. Katılamadığınız derslerin konu ve konuşmalarını videolardan takip edebilirsiniz. Eğitim dökümanları eğitim veren hocalar tarafından sağlanacak olup ders öncesi katılımcılara gönderilecektir.
Haftada 2 gün 4 ders saati olarak dersler planlanacaktır.

Kurs Ne Kadar Sürecek? Dersler Kaçar Dakika Olacak?
1 ders 45 dakika olacak 10 dakika ara sonrası 2. ders başlayacak yada blok ders olacaktır tamamen öğrenci ve hocamıza bağlıdır
Toplam 4 hafta 16 ders kurs yapılacaktır.

Kurs Kontenjanı Var Mı?
Talepler toplanacak ve katılımcı sayısına göre sınıflar oluşturulacaktır. 1 sınıf en fazla 2-4 kişi olarak planlanacaktır.

Ücret ve Ödeme
Ders ücreti 4 kişilik gruplar için saatlik 75 tl, 2 kişilik gruplar için saatlik 150 TL dir Toplam yapılacak ödeme 16 saatin ödemesidir. Kurs ücretlerini havale ile ilk dersten önce gönderilmesi gerekmektedir. Ancak Kredi kartı yada taksit ile ödeme yapmak isteyenler için sitemiz kolaylık sağlayacak olup site adına da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Katılmak isteyenler
Kayıt ve İletişim için
+49 01575 4623636 watsapp yada telegramdan ulaşabileceğiniz gibi Forum yöneticilerine mesajda gönderebilirsiniz..

Eğitim Nasıl Olacak?

Kurs Kontenjanı Var Mı?

Ücret ve Ödeme

Kayıt ve İletişim için
+49 01575 4623636 watsapp yada telegramdan ulaşabileceğiniz gibi Forum yöneticilerine mesajda gönderebilirsiniz..
Merhaba ben A2 için kontenjan var mı bilgi almak istiyorum

Eğitim Nasıl Olacak?

Kurs Kontenjanı Var Mı?

Ücret ve Ödeme

Kayıt ve İletişim için
Merhaba. Kursunuz aktif olarak devam ediyor mu hala?