Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Soru Neden Gizli İçerikleri Göremiyorum

Soruoneki

ahmetyusufc

Kurucu
Moderatör
Vip Üye
Çalışkan
Kursiyer
Katılım
4 Ocak 2023
Mesajlar
548

Almanca Forum Nedir?

Almanca Forum, Almanca öğrenenlerin bir araya gelerek oluşturduğu öğrenme ve yardımlaşma platformudur.

Almanca Forum, sadece yöneticilerin bilgi paylaştığı ve doğru olmayan bilgilerin teyit edilemediği ''blog'' lardan farklı olarak herkesin tecrübelerini paylaşarak yaşanılan gerçek süreçler ve sorunlara dair çözümleri bir araya getirme, çözüm üretme ve sorun yaşanmaması için tedbirler alabilmeyi amaçlamaktadır.

Almanca Forumu Nasıl Kullanabilirim?

Almanca Forumu kullanmak çok kolaydır. Almanca Forum'u bir sosyal medya olarak düşünebilirsiniz. Takıldığınız her soruyu ve düşüncelerinizi forumumuzda paylaşabilir, diğer forum kullanıcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Forum Cafe Bölümümüzde her konuda paylaşımlar yapabileceğiniz gibi kategorize edilmiş bölümlerde bölümlerle alakalı sorularınızıda oluşturabilirsiniz. Forum Kullanımı Kategorisinden Forum Kullanımı ile ilgili takıldığınız soruları konu açarak sorabilirsiniz

Almanca Forum Gizli Bölümlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Almanca Forum'da 2 Ayrı gizli içerikler bölümü vardır.

1. si Telc Sınav hazırlığı bölümüdür. Bu bölüme ulaşmak oldukça kolaydır.  Herhangi bir konuya cevap yazar yada bir konu açarsanız bu bölüme ulaşabilirsiniz.

2.si  ise çalışkan üyelere özel Gizli Materyaller bölümüdür. Almanca Forum üyeleri için satın almış olduğumuz online ders ve kitaplar gibi ücretli temin ettiğimiz verileri yayınladığımız ve yayınlamaya devam edeceğimiz bu bölümü görüntülemek için En az 5 Konuya cevap vermiş olmanız yada bu 5 konudaya cevabınızı konu olarak açmış olmanız gerekmektedir. Bu konulara cevap verdikten sonra profilinizde bulunan dogrulama rozeti iste butonu ile dogrulama rozeti istemeniz yeterli olacaktır.
Bu konular:
1- Kendimi Nasıl Tanıtmalıyım?

2- Mesleğiniz Hakkında Sorular

3- Tercüme ve Tercüman Hakkında Sorular

4- Dil Sertifikası ve Dil Eğitimi Hakkında Sorular

5- Almanyadaki İşiniz Hakkında Sorular

Almanca Forumda Bu Sorulara Neden Cevap Vermeliyim?

  • Almanca Forum sizlerin cevapları ile diğer kullanıcıların bilgi sahibi olmasını ve sizlerin vereceği cevapları önemsiyor sebebi ise sizlerde bizler gibi bu süreçlerin canlı şahitlerisiniz ve kimse süreci yaşayandan daha iyi süreci bilemez. Bu sebeple biz tüm kulllanıcılarımızın cevaplarını ve diğer kullanıcıları doğru yönlendirmesini önemsiyoruz. 

Almanca Forumun Mobil Uygulaması Var Mı?

Almanca Forum mobil uyumlu olarak özenle tasarlanmıştır. Mobil Uygulama için gerekli site ayarlamalarımız yapılmıştır. Android telefonlarda Almanca Foruma giriş yaptıktan sonra seçenekler menüsünden Uygulamayı Yükle butonu ile uygulamamızı yükleyebilirsiniz. Yakında Sitemiz Harici Konuşma Geliştirme için Mobil Uygulama Yapılmasını Planlıyoruz. Mobil Uygulama için bütçemiz yeterli olmadığından şimdilik malesef beklemekteyiz.

Ayrıca Android ve Apple Telefonlar için detaylı Web Uygulamamızı yükleyebileceğiniz anlatımlar Forum kullanımı bölümümüze eklenmiştir.


Ios Web App Yükleme Konu Anlatımı için Tıklaınız

Android Web App Yükleme Konu Anlatımı İçin Tıklayın

 
Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar ben de aynı durum söz konusu gizli görünüyor açılmıyor,sanırım konu açmamız gerekiyor
 
Selamlar arkadaşlar ben de aynı durum söz konusu gizli görünüyor açılmıyor,sanırım konu açmamız gerekiyor
Forum Kullanımı bölümünden:

Mesleğiniz Hakkında Sorular

Tercüme ve Tercüman Hakkında Sorular

Dil Sertifikası ve Dil Eğitimi Hakkında Sorular

Almanyadaki İşiniz Hakkında Sorular
Sorularının tamamına cevap yazmanız gerekmektedir.
 
ben halen içerikleri göremiyorum ama; yardımcı olur musunuz sayın admin?
Merhaba gizli iceriklerbölümünde bulunan Ücrtsiz kurslar Kurslar kategorisine dökümanlar ise tüm dökümanlar bölümüne aktarıldı. Bu sebeple bölümde herhangi birşey görüntüleyemiyorsunuz. Ancak Hesabınız, Çalışkan Üye olarak görüldüğü için b2 içeriklerini ve ücretsiz kursların tamamını görüntüleyebilirsiniz.
 
Merhaba gizli iceriklerbölümünde bulunan Ücrtsiz kurslar Kurslar kategorisine dökümanlar ise tüm dökümanlar bölümüne aktarıldı. Bu sebeple bölümde herhangi birşey görüntüleyemiyorsunuz. Ancak Hesabınız, Çalışkan Üye olarak görüldüğü için b2 içeriklerini ve ücretsiz kursların tamamını görüntüleyebilirsiniz.
teşekkür ederim. emeğinize sağlık tekrardan.
 
Merhaba Bende B1 Telc çıkmış sorulara ulaşamıyorum yardım rica ediyorum kasımda sınava gireceğim .
 
Benzer konular Forum Tarih
A Öneri & Soru 1 88
Deutschprüfung Forum Cafe 3 567

Benzer konular

Geri
Üst Alt