Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Ausbildung Mülakat

Anlaştığınız hastaneye bağlı olarak değişiyor, ders alacağım okul bana herhangi bir soru sormadı. Anlaştığım kurum ise;
-Almanya'da tanıdığım veya ailem olup olmadığını,
-Tam zamanlı çalışmayı kabul edip etmediğimi,
-Neden o kuruma başvurduğumu,
-Oturma iznimin olup olmadığını ve ne zaman gidebileceğimi,
-Eğitim bittikten sonra uzmanlık alınca orada devam edip etmeyeceğimi sordular.

Anlaştığınız hastaneye bağlı olarak değişiyor, ders alacağım okul bana herhangi bir soru sormadı. Anlaştığım kurum ise;
-Almanya'da tanıdığım veya ailem olup olmadığını,
-Tam zamanlı çalışmayı kabul edip etmediğimi,
-Neden o kuruma başvurduğumu,
-Oturma iznimin olup olmadığını ve ne zaman gidebileceğimi,
-Eğitim bittikten sonra uzmanlık alınca orada devam edip etmeyeceğimi sordular.
Merhaba. Mesleğiniz neydi ve danışman şirketle çalıştınız mı ?

Bende Anäshtesietechnischer asistent olarak ausbildung yapacam denkligimin gelmesini bekliyorum bu arada b1 dil sınavına hazırlanıyorum.

Denklik aldiğimda ausbildungun süresini kisaltma sansim var mi? Bazi dersleri gordugum icin muaf durumum olabilir mi?

Almanya'daki yasalar hakkında bayağı bilgi sahibi oldum. Çok teşekkürler.

deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim. bir nebze olsun içimi rahatlattı.

merhaba ausbildung için çalışmam gereken sorular mevcut mu acaba iş veren ile bir mülakata gireceğim hemşirelik alanında. endişelerim var elinde genellikle sorulan sorular varsa paylaşılırsa memnun olurum. teşekkürler

merhaba ausbildung için çalışmam gereken sorular mevcut mu acaba iş veren ile bir mülakata gireceğim hemşirelik alanında. endişelerim var elinde genellikle sorulan sorular varsa paylaşılırsa memnun olurum. teşekkürler
Merhaba ne yaptınız ? Süreciniz nasıl ilerledi . Bende hemşirelik alanında Ausbildung yapmak istiyorum

Geri
Üst Alt