Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!
Kaynak ikonu

Genel Almanca B2 Sınavlarında Çıkmış Sorular 2023-09-05

indirmek için izniniz yok
Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

ahmetyusufc

Kurucu
Moderatör
Vip Üye
Çalışkan
Kursiyer
ahmetyusufc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Almanca B2 Sınavlarında Çıkmış Sorular - Almanca B2 Sınavlarında çıkmış soruları sizler için derledik

B2 çalışanlar için Özenle uğraşa uğraşa ayıra ayıra konuları sizler için bölüm bölüm hazırladık. İnternette ve sosyal medyada birçok kaynak mevcut. Kaynakların her birinde birkaç konu eksik bu sebeple tüm kaynaklardan ayrı ayrı temin ederek kıyaslayarak eksiksiz dosyaladık. Öyleki hazırlarken yoruldum bazı konulardaki arapça metinlerin olduğu sayfaları silmedim.
Konuların tamamını yukarıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndiren arkadaşlarımızdan ricamız...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

öncelikle emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederim. İndirme izniniz yok diyor. Ne yapmak gerekiyor acaba

Nereden bulabiliriz arkadaşlar çok az zaman var. Yatırımcı olursanız çok sevinirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Linki nereden bulacağız

Elinize sağlık. Linke ulaşamıyoruz çoğumuz, böyle bir platformda paylaşım güzeldir sloganı ile paylaşım ancak bu kadar engellenebilir malesef

Indirebilen birileri varmi acaba gerid9nus yaparsaniz cok sevinirim. 3dur goethe b2 sinavina giriyorum hep ayni sorular cikiyor fakat dogru cvplari bilemedigim icin gecemiyorum birileri emin oldugu doğru cvplari paylasabilir mi