Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

81A Gerekli Evraklar

Ogre

Aktif Üye
Üye
81A ön onayım geldi. izmir İdatadan vize randevusunda bulundum ve tarihi atandı. Gerekli evrak listesiyle ilgili bir bilgi bulamıyorum. Posta yoluylada gelmedi. Bu konusa yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

81A ön onayım geldi. izmir İdatadan vize randevusunda bulundum ve tarihi atandı. Gerekli evrak listesiyle ilgili bir bilgi bulamıyorum. Posta yoluylada gelmedi. Bu konusa yardımcı olacak bir arkadaş var mı?
Hocam hangi eyaletten başvurdunuz ve kaç ay sürdü ? Ayrıca randevu ne kadar sürede verildi çünkü ön onayı evrağın geçerlilik süresi 3 ay deniyor.

Hocam benim de 81A ön onayım gelmek üzere, henüz randevu almadım idata dan ama gerekli evrakları araştırıyorum ve hiçbir bilgi bulamadım. Sen bulabildin mi henüz?