Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

0 Dan Almanca Öğrenmek Istiyorum

Can.

Aktif Üye
Üye
Selam Daha yeni Almanca öğrenmeye başlıcalam her konuda 0 yani
Öğrenmem için neler önerirsiniz neler yapmalıyım kursa yazıldım daha başlamadı fakat tek kursla yetmeyeceğini de biliyorum

merhabalar,
youtube'da da dil öğreten kanallar var. Onların faydası olacağını düşünüyorum. DW nicos weg faydalı olacaktır. DW Deutsch lernen podcastlarini dinlemeye başlayabilirsiniz daha sonra. Ben hayatıma her yerden entegre etmeye çalışıyorum. Telegram kanallarında, instragramda, youtubeda almanca kanallları/siteleri takip ediyorum. Ben henüz bir konuşma kulübüne kayıt olmadım ama imkanınız varsa konuşma kulübüne kaydolmak da faydalı olacaktır. bu bence benim eksik kaldığım bir nokta oldu. prof. dr. dursun zengin'in kitapları da grammar konusunda gayet yardımcı. umarım yardımcı olabilmişimdir:)

Merhaba en başta kendine düzenli bir çalışma programı hazırla, ardından kaynak kirliliğine hiç girme gidebiliyorsan sadece birkaç kaynaktan ilerleyebilirsin schritte iyidir mesala.kelime ezberlemekten çon cümle ve kalıp ezberlemeye bak faydası çok olur. Birde telaffuz çalış bu çok önemli ve seni yıldıran yapamazsın diyenlerden uzak dur en önemli şey herşeyden önce motivasyon bunu yüksek tut.