Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

[B2] Telc B2 Çıkmış Soruları Ve Geri Dönüş

B2 seviye konu
Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim.
Merhabalar, bana da gönderilebilir misiniz? Teşekkürler:) [email protected]

Merhabalar,

TELC B2 çıkmış sorular için mail adresinizi yazmanız durumunda müsait oldukça göndereceğim göndereceğim. Soruların değişip değişmediğini bilmiyorum ama sınava giren arkadaşlar aynı sorular çıkması halinde buradan bilgi verirse sevinirim.
Merhaba, bana da gönderebilir misiniz? Teşekkür ederim. [email protected]

Merhabalar,

Merhaba bana da gönderebilirmisiniz ben de size sahip olduğum kaynakları gönderirim güzel bir yardımlaşma olur ☺️

merhabalar. bana da göndebilir misiniz rica etsem ? Ben de aynı şekillde elimdeki kaynaklardan paylaşabilirim, şimdiden teşekkürler :)

Merhabalar,

Merhaba iyi günler , Soruları benimlede paylaşabilir misiniz? [email protected]

Selamlar. Forumunuza yeni kayıt oldum ve aranızda olmaktan memnuniyet duyuyorum. Telc B2 çıkmış soruları Hören Teil ses kayıtlarıyla birlikte paylaşırsanız çok mutlu olurum. Bir süredir Goethe formatında çalışıyorum ama TELC'e gireceğim, deneme maksadıyla çözmeye başlamam gerekiyor.
E-mail adresim: [email protected]