Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Turkiye'den Almanya' Ya / Almanya'dan Türkiye' Ye Ücretsiz Para Transferi

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

Taşkın

Kurucu
S-Vip Üye
Çalışkan
Katılım
4 Ocak 2023
Mesajlar
106
Bu konumunda Almanya' ya yada Almanya'dan Türkiye' ye nasıl ücretsiz/komisyon odemeden para gönderebileceginize değineceğim.
Bilişim sisteminin gelişmesi ile birlikte para transferi islemleride oldukça kolaylaşmıştır. Buna rağmen bankalardan yapılan transferler hem gecikmekte hemde ciddi komisyon ücretleri kesilmektedir.
Gerek denklik sürecinde gerekse dil kursu sürecinde Almanya' ya para transfer etmemiz gerekiyor. Bununla birlikte Almanya'ya gittiğimizde de Türkiyedeki gerek hesabımıza gerekse yakınlarımızın hesabına para göndermemiz gerekecek. Bu durumdadır ilk ihtiyacımız olacak şeylerden biri komisyonumuz yada düşük komisyonlu para transferi yapacağımız kanallara ihtiyacımız olacak. Türkiye'nin gerek AB üyesi olmamasından gerekse siyasi bazı nedenlerden dolayı PayPal gibi birçok firma turkiyeye para transferini desteklememektedir. Buda bizlerin iş ve işlemlerini oldukça zorlaştırmaktadir. Türkiye' de birçok kişi papara ve paytr gibi sistemleri aktif kullanmaktadır. Aynı bu sistemler gibi Avrupa'da da kullanılabilir elektronik para transfer edebileceğiniz kanallar vardır. Bunlardan bildiğim kullandığım ve birçok kişinin sorunsuz transferlerini yaptığı bir sistem olan TransferGo kullanarak Almanya'dan Türkiye'ye ücretsiz Türkiye'den Almanya'ya ise 1 euro gibi bir komisyonla para transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Ayrıcauye olduğunuzda ilk 2 transferinizde komisyon ödememe kampanyası hesabınıza tanımlanmaktadır.
TransferGo ile Almanya'dan Almanya'ya, Almanya'dan Türkiye'ye gibi dilediğiniz transferi yapabilirsiniz
Link: https://www.transfergo.com.tr
Screenshot_20230107-165721_TransferGo.jpgScreenshot_20230107-165708_TransferGo.jpgScreenshot_20230107-165617_TransferGo.jpgScreenshot_20230107-165810_TransferGo.jpg
 

Benzer konular

Geri
Üst Alt