Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Tir Şoförü

Ünyeli

Çalışkan
Aktif Üye
Üye
Merhabalar İstanbul'da yasiyorum ismim murat 37 yaşındayım baba mesleğim 15 yildir yurt ici şoför luk yapıyorum yurt dışından iş teklifi aldim sıfır dil bilgimle araniza katildim amacin dil geliştirmek yeni sosyal cevre edinmek (benim gibi dil ogrenmeye calisanlarla) pratik yapmak ve almanya dil bilgisi hakkinda bilgi sahibi olmak

Willkommen(hosgeldin)
İch bin ahmet (ben ahmet)
Hepimiz aynı ve benzer amaçlarla uğraşıyoruz. A2 seviye dil istemiş olmalılar. Dil Kursları bölümünde 1500 TL civarında temin etmiş olduğumuz dersleri ücretsiz olarak yayınladık. Faydalı olacaktır. Ogrendiklerinizi kullanmadikca pekiştirmek pek mümkün olmuyor. Discord kanalımız da konuşabilir telegram kanalimizdan müsait olanları davet edip konuşabilirsiniz. Buradaki herkes dil öğrendiği için kimse kimseyi kırmaz hata yapsanız dahi konuşmaktan çekinmeden konuşmaya gayret etmeniz sizler için oldukça faydalı olacaktır

Willkommen(hosgeldin)
Hepimiz aynı ve benzer amaçlarla uğraşıyoruz. A2 seviye dil istemiş olmalılar. Dil Kursları bölümünde 1500 TL civarında temin etmiş olduğumuz dersleri ücretsiz olarak yayınladık. Faydalı olacaktır. Ogrendiklerinizi kullanmadikca pekiştirmek pek mümkün olmuyor. Discord kanalımız da konuşabilir telegram kanalimizdan müsait olanları davet edip konuşabilirsiniz. Buradaki herkes dil öğrendiği için kimse kimseyi kırmaz hata yapsanız dahi konuşmaktan çekinmeden konuşmaya gayret etmeniz sizler için oldukça faydalı olacaktır
Üstadım siteyi ve sitenin calisma prensibini anlamaya calisiyorum hayirlisi ile siteyi ve işleyişi bi cozeyim yavas yavas ihtiyaca gore kalabalik ve gereksizlik yapmadan hepsine katilacagim inşallah teşekkür ederim

Willkommen(hosgeldin)
Dil kurslari dediginiz yer Menün de dil bilgisi diye olan kisimmi a1 a2 ggramer konuları denen yermi

Dil kurslari dediginiz yer Menün de dil bilgisi diye olan kisimmi a1 a2 ggramer konuları denen yermi
Menüde forum özel bölümünde yada ana sayfayı görüntülerden en alt bölümden ulaşabilirsiniz