Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Telc Sınavı Mı, Goethe Sınavı Mı?

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

mustafabey

Aktif Üye
Üye
Almanya'da sağlık personeli olarak çalışabilmek için hızlı bir şekilde dil sertifikasını almak lazım. Yalnız hangi metodla bu sürece adım atılmalı? Aktif olarak çalışırken aynı zamanda sınava hazırlık nasıl olmalı. Pratik püf noktalar, dikkat edilmesi gerekenler, öneriler.. Kısacası bu konuda başarılı olmuş kişilerin desteğine ihtiyacımız var.

Almanya'da sağlık personeli olarak çalışabilmek için hızlı bir şekilde dil sertifikasını almak lazım. Yalnız hangi metodla bu sürece adım atılmalı? Aktif olarak çalışırken aynı zamanda sınava hazırlık nasıl olmalı. Pratik püf noktalar, dikkat edilmesi gerekenler, öneriler.. Kısacası bu konuda başarılı olmuş kişilerin desteğine ihtiyacımız var.

Tabiki TELC i Teck geçeriz Ama Hemşirelik zor bir meslek Türkiye’den giderken bütün gemileri yakmayın %80 pişman Herşey Para değil

Geri
Üst Alt