Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Soru Telc B1 De Ankara Mı? İstanbul Mu?

Soruoneki

gencsude

Aktif Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba,Nisanda Telc B1 sınavına gireceğim fakat İzmir biraz sıkıntılı bildiğiniz üzere. İstanbul veya Ankara arasında kalıyorum bu konuda fikir verebilir misiniz

Malesef değişiyormuş sürekli ve tamamen şans kime geleceğiniz. Istanbul ve Ankara arasında sınav açısından hiçbir fark yok ve Ankara daha ucuz fiyat olarak. Ben Ankara'yi bu yüzden tercih ettim

Merhaba. Ben daha önce Ankara da hem B1 hem B2 sınavına girdim. Hocalar oldukça güler yüzlüydü stresli olduğumuzu biliyorlar basit ve anlaşılır cümleler kuruyorlar genel olarak da çok zorlamiyorlar. Duyduğuma göre İstanbul'da yazılı kısımda istenilen zamanda mektuba baslaniyormus ama Ankara da o şekilde değil. Her bölümün süresi var ve onun dışında mektuba bakmak veya yazmak yasak. Ben tavsiye ediyorum Ankara'yı.

Merhaba, ben hem Ankara'da hem İstanbul'da sınava girdim. İstanbul'da sadece konuşma sınavına girdim ama yazılı sınava giren arkadaşımdan aldığım bilgiye göre öğretmen sürekli geziyor bu da dikkat dağıtıcı demişti. Konuşma sınavında hoca çok güleryüzlüydü. Benim konuşmamı hiç bölmedi soru sormadı lakin partnerim konuyu pek anlamayinca sorular sordu konuşturmaya çalıştı. Ankara'da ise benim sinavima giren hoca biraz gergin bir hanımdı öyle olunca ben daha çok gerilemiştim.

merhaba. ilkndefa Telc sınavına gireceğim İzmirde. neden sıkıntılı dediniz acaba herhangi bilmem gereken bir şey var mı
şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,Nisanda Telc B1 sınavına gireceğim fakat İzmir biraz sıkıntılı bildiğiniz üzere. İstanbul veya Ankara arasında kalıyorum bu konuda fikir verebilir misiniz
Ben de Ankara'da girdim ve memnun kalmıştım. Konuşma sınavındaki öğretmenlerden biri güler yüzlüyken diğeri biraz gergindi. Konuşma sınavına girmeden önce çok beklemiştik tek sorun buydu.

Geri
Üst Alt