Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Kendimi Tanıtmak Ve Denklik

Aytiayti

Çalışkan
Aktif Üye
Üye
Kimyagerim ama kimya üzerine hiç çalışmadım.
Berline yerleşmek istiyoruz kuzenlerimiz oradalar.
B1 e hazırlanıyorum. İş ilanlarına baktım sehr gut deutsch yazıyor B1 yeterli gelmeyeceke sanırım ama bir an önce gitmek istiyorum.
Denkliğimi aldım. 7 ay sürdü. Gerçekten çok oyalıyorlar eksik evrak mailleri hiç bitmiyor korkmayın hepsi zaman kazanmak için. Diploma, transkript pasaport kimlik ve soyadı değişikliği için evlilik cüzdanı istiyorlar. Dile başlamadan önce denkliğe başlamak daha doğru.

Ayrıca almanca öğrenme yöntemleriniz neler? Almanca öğrenmede çok sıkıntı yaşıyorum?

Almanca çalışma yöntemleriniz neler? Spot yazar mısınız? Biz de faydalanalım

Almanca çalışma yöntemleriniz neler? Spot yazar mısınız? Biz de faydalanalım
Şu na bağlaçları kavramaya çaşıyorum. Bağlaç kullanarak b1 e yakın mailler yazabiliyorum. Online ders aldım. Şimdi konuşma kulübüne başlıyorum. Konuşamıyorsanız yazın. Yazmak çok önemliymiş. Okurken anlıyorum ama yazmaya gelince işte o zaman gerçekte ne bildiğiniz ortaya çıkıyor.

B1 e hazırlanıyorum. İş ilanlarına baktım sehr gut deutsch yazıyor B1 yeterli gelmeyeceke sanırım ama bir an önce gitmek istiyorum.
Denkliğimi aldım. 7 ay sürdü. Gerçekten çok oyalıyorlar eksik evrak mailleri hiç bitmiyor korkmayın hepsi zaman kazanmak için. Diploma, transkript pasaport kimlik ve soyadı değişikliği için evlilik cüzdanı istiyorlar. Dile başlamadan önce denkliğe başlamak daha doğru.
Merhaba. Denklik başvurunuzu kendiniz mi yaptınız. Ben kendim yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Hangi adımları takip etmeliyiz. Size zahmet bilgilerinizi paylasirmisiniz

Merhaba, eşim kimyager biz de denklik için gerekli evrakları araştırdık lakin bulamadık. Ben hemşireyim eşim aile birleşimi ile gelecek Almanya'ya. Gelmeden denklik işlemlerine başlamak istiyoruz. Siz hangi siteden evrakları buldunuz? Hangi evrakları gönderdiniz yardımcı olursanız sevinirim

kuzenimiz almanya yaşıyor. almanca ana dilleri olduğu için onlar başvurdu. Danışmanlık şirketlerinden destek almadık. Diploma transkript pasaport kimlik ve kadınlar için aile cüzdanı isteniyo soyadı değişikliği için. Biz bazılarını türkiyede noterde aslı gibidir yaptırdık. Sonra tüm belgeleri alıp almanyaya götürdüler orada da bazılarına almanca çeviri yaptırdılar ve elden teslim ettiler. Sonrasında ZAB SERVİS üzerinden mailleştik. Kabul edildi paranızı yatırın, paranız hesaba geçti ya da eksik evrak bahanesiyle süre uzatma amacıyla 7 ay ara ara mailleştik. Adres olarak almanya kuzenin adresini verdik oraya yolladılar. Sanırım ZAB SERVİS e mail atsanız almancanıza güvenip size yol görterirler çünkü ilk başvuru mail olarak yapılıyor.