Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Haziran B1 Sinavina Girecekler

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır
Çok geçmiş olsun birlikte çalışabiliriz numaradan ulaşırsınız isterseniz
numarayı göremedim ben ilk defa bir foruma katılıyorum bu arada konuşma icin degilde yakında 30 mayısta ümraniyede girecek olan arkadasım var cıkan soruları soyleyince bildirmek istemiştim

Iyi yaptınız girince yazarsanız herkese de faydası olmuş olur

ankada 14 haziran iki arkadas daha katılacakmış hocamdan haberleri alacagım

numaram besyuzotuzyedi yediyüzyetmişüç dörtbeşaltısıfır sizin numarayı da göremedim ayrıca

merhabalar arkadaşlar. ben 16 haziran da ankara da anka dil kursunda telc b1 mündliche bölümüne gireceğim. partner arıyorum

merhabalar arkadaşlar. ben 16 haziran da ankara da anka dil kursunda telc b1 mündliche bölümüne gireceğim. partner arıyorum
ankara da partner secimine izin veriliyor mu bende orada girecegim ızın verilmiyor diye biliyordm pratik yapmaya karar verdim 16 haziranda bende girecegim

merhaba gençler ben de 8 hazıranda das akademiede sınava gireceğim. sınav partneri arıyorum

Arkadaşlar merhaba.Ben 16 haziranda b1 sınavına giricem Ankara’da.Aranızda girecek var mı? Varsa beraber çalışabiliriz? İzmir’de yazılıya girdim Ankara’da konuşma bölümüne gireceğim.Yazarsanız sevinirim.
Slm bende 16 haz da sınava ank da girecem ama isterseniz beraber çalışabiliriz 😃

16 Haziran Ankara'da sınava gireceğim ve sınava gireceğim güne kadar beraber konuşma yapacağım ve iletişim halinde olmayı istediğim arkadaş arıyorum uygun biri varsa dönebilir mi, 5306554886

Arkadaşlar merhaba.Ben 16 haziranda b1 sınavına giricem Ankara’da.Aranızda girecek var mı? Varsa beraber çalışabiliriz? İzmir’de yazılıya girdim Ankara’da konuşma bölümüne gireceğim.Yazarsanız sevinirim.
Ben de 16 haziran anka da gireceğim birlikte grup olabiliri

merhaba ben de o tarihten orada gireceğim partner olmak isteyen ulaşabilir 05419508798

zümrüdüanka da bende o tarihte girecegim ama hem yazılı hem sözlü
Aynı tarihte Ankara'da ben de gireceğim. Daha önce Anka'da sınava giren kimse var mı? Hiçbir şey bulamadım kurumla ilgili... Acaba aynı sınavı mı yapıyorlar aynı ay içinde Das Akademie ile yoksa farklı mı? Lütfen yardımcı olun...

Aynı tarihte Ankara'da ben de gireceğim. Daha önce Anka'da sınava giren kimse var mı? Hiçbir şey bulamadım kurumla ilgili... Acaba aynı sınavı mı yapıyorlar aynı ay içinde Das Akademie ile yoksa farklı mı? Lütfen yardımcı olun...
Bende ilk defa gireceğim ama aynı sınav yapılıyor. Daha önce giren arkadaşlarım vardı