Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

[B1] Goethe B1 Kayıt Sorunu Ve Kontenjan Lütfen Cevap Yazın

B1 seviye konu

Tokiohotel

Aktif Üye
Üye
Arkadaşlar b1 Ankara için sınav ekranındaydım sayfaya sınav düşer düşmez saniyelr içinde ödeme ekranına kadar geldim bilgileri doldurarak 2.dakikada ödeme ekranım yavaşladı ve Konten dolmuştur dedi sonra tekrar girdim tamamen kapanmış 2 aydır sınava yer almaya çalışıyorum nasıl 2 dakikada nasıl tüm kontenjan dolmuş oluyor ya kafayı yemek üzereyim nasıl rezervasyon yapacağım o kadardır bekliyorum ya

Goethe ye mi kayıt yaptırıyorsunuz? Eğer telc ise direk kurumu arayın goethe ise yine kurumu arayıp bilgi alın direk kurumdan rezerve ediyorlar cogunlukla

Goethe ye mi kayıt yaptırıyorsunuz? Eğer telc ise direk kurumu arayın goethe ise yine kurumu arayıp bilgi alın direk kurumdan rezerve ediyorlar cogunlukla
Telc için hangi yeri önerirsiniz, ve kaç gün önceden aramak yeterli? Telce 0dan başlayacağım sınav hakkında çok bilgim yok ağustosta sertifika almış olmam lazım başarabilirsem, hazır hissetmeden tarih almak istemiyorumda