Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Berlin'de Hemşirelik

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

tarkov

Aktif Üye
Üye
Berlin için hemşirelik diploma denkliği işlemlerim devam ediyor şubatta da b1 sınavına girip en kısa sürede Almanya'ya gitmeyi düşünüyorum var mı benim gibi başka hemşire olarak gitmeyi düşünen?

Bende gideceğim ama hangi eyalet olur tam olarak neresi olur emin değilim. B1 belgemi falan aldım. Şimdilik izliyorum süreci bakalım

Bende ATA olarak denkliğimi almaya çalışıyorum martta b1 sınavına gireceğim. birşey soracağım çeviri işlerini nasıl hallettin berlin neredeyse hiçbir tercümanı kabul etmiyor almanyaya mı yolladın belgeleri orada mı yapıldı çeviriler yoksa türkiyede mi ?

Hocam yeni gördüm cevabınızı. Ben direk danışman firmaya gönderdim onlar Ankara'da anlaşmalı olduğu bir kurumla çeviri yaptırdılar. Ondan sonraki süreç hakkında ben de çok bilgi alamadım.

Berlin için hemşirelik diploma denkliği işlemlerim devam ediyor şubatta da b1 sınavına girip en kısa sürede Almanya'ya gitmeyi düşünüyorum var mı benim gibi başka hemşire olarak gitmeyi düşünen?
Denklik alabildiniz mi ne kadar sürdü? B1 i denklik işlemleri devam ederken versek yani sertifikayı sonradan versek oluyor mu?

Geri
Üst Alt