Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel B2 Sınav Partneri Arıyorum

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

DrRain

Aktif Üye
Üye
Herkese merhaba. B2 sınavına yönelik olarak ciddi pratik yapabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Doktorum ve 26 yaşındayım. Temmuzda sınava gireceğim. Haydi yapalım şu işi :) İlgilenen arkadaşlar Dm'den yazabilir.

Herkese merhaba. B2 sınavına yönelik olarak ciddi pratik yapabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Doktorum ve 26 yaşındayım. Temmuzda sınava gireceğim. Haydi yapalım şu işi :) İlgilenen arkadaşlar Dm'den yazabilir.
Merhaba. Ben de 24 yaşında intörn doktorum. Eğer birisi ile anlaşmadı iseniz konuşabiliriz. Şuan B2.2 alıyorum ben

Bu platformda oldukça yeniyim dm kısmını bulamadım 😅 eğer bana yazar iseniz cevaplayabilirim dmden

Bu platformda oldukça yeniyim dm kısmını bulamadım 😅 eğer bana yazar iseniz cevaplayabilirim dmden
Sanıyorum dm atılmıyor, ben de bulamadım. Instagram verseniz oradan ulaşabilirim, buraya telefon da yazmak mantıklı olmayabilir hocam herkesin gördüğü yere

Ssscc87 telegramda kullanıcı adım.Telegramdan ulaşabilirsiniz. Evet telefon numarası yazmak için fazla açık bir forum

Merhabalar eğer hala pratik yapıyorsanız beni de aranıza alır mısınız :,). Telegram adım @ziftised

Merhaba ben de eylülde gireceğim sınava. B2.2 şu an. Ben de pratik yapmak isterim fakat telegram kullanmıyorum. Nasıl yapabiliriz?