Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Ankara'da Telc B1 Sınavı Hakkında Tavsiyeleri

kus.sefa06

Çalışkan
Aktif Üye
Üye
Öncelikle arkadaşlar merhabalar ben Telc b1 sınavına girdim çok iyi yapmama rağmen 4.5 puanla kaldım ve daha sonrasında itiraz edeceğimi söyledim itiraz ettiğim süre boyunca sınava tekrar giremeyeceğim söylendi. İtiraz ettiğim zaman olumlu bir dönüş alabilirmiyim ? Bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı ? Birde itiraz edip bu süreci bekleyene kadar tekrar sınava hazırlanıp girmek mi daha mantıklı ?

Merhabalar, bu konu hakkında bir bilgim yok ama sınav deneyiminiz nasıldı acaba? bilgi verebilir misiniz ben de ankara'da sınava giricem de, şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle arkadaşlar merhabalar ben Telc b1 sınavına girdim çok iyi yapmama rağmen 4.5 puanla kaldım ve daha sonrasında itiraz edeceğimi söyledim itiraz ettiğim süre boyunca sınava tekrar giremeyeceğim söylendi. İtiraz ettiğim zaman olumlu bir dönüş alabilirmiyim ? Bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı ? Birde itiraz edip bu süreci bekleyene kadar tekrar sınava hazırlanıp girmek mi daha mantıklı ?
Sonuç ne oldu bilemiyorum ama yine de sınava tekrar girecek gibi hazırlanmak en iyisi,ama sonuç gelmeden sınava tekrar girmek mantıksız olur

itirazımı tekrar çekmek zorunda kaldım . İtiraz ettiğim süre boyunca sınava giremeyecek olmamdan dolayı. Şuan halen sınava hazırlanıyorum . Ankara Anka'da sınava girmiştim . Henüz geçemedim malesef.

Merhabalar, bu konu hakkında bir bilgim yok ama sınav deneyiminiz nasıldı acaba? bilgi verebilir misiniz ben de ankara'da sınava giricem de, şimdiden teşekkür ederim.
Konuşma kısmında çok fazla zorlamıyorlar siz yeterki konuşun hiç alakasız bile olsa konuşun sınavda olabildiğince susmamaya bakın . Diğer bölümler için ise burada bulunan örneklere çalışmanızı tavsiye ederim

Konuşma kısmında çok fazla zorlamıyorlar siz yeterki konuşun hiç alakasız bile olsa konuşun sınavda olabildiğince susmamaya bakın . Diğer bölümler için ise burada bulunan örneklere çalışmanızı tavsiye ederim
Bir şey sormak istiyorum, teil 2 ve planende not alınan kağıdın bizde kalacağını diğerlerini aldıklarını okudum. Not aldığımız kağıttan okuyabiliyor muyuz sınavda biraz, ve verilen dakikada kağıda neleri not almamızı önerirsiniz? Cevaplarsanız çok sevinirim