Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt OL!

Genel Telc B1 Soruları Değiştirmeye Başladı

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır
Neler çıktı? Mektup konusu ve punktlar neydi? Neler yazdınız? Teil 2 ve planen konusu neydi? Hörende neler dinlediniz metinde aklınızda kalanlar neydi? Lesen bölümünde neler vardı?

mail punktları genel olarak aynıydı sadece gelen mail içeriği farklıydı rahat yazılabilecek bir maildi teil 2 de bana ideal urlaub çıktı diğer giren arkadaşlara auto kaufen çıktı planen çok sıkıntıydı bir şeyin kapı açılışıydı 5 punkt vardı ben ve partnerimin anlamını bildiğimiz tek punkt wann dı diğerlerini ilk defa duymuştuk yani haliyle yapamadık lesen 1 ve 2. bölüm daha önce çıkmış konulardan 3. bölümü değiştirmişlerdi hören de aynıydı

Sınava nerede girdiğinizi öğrenebilir miyim?
Mail konusu ve punktların içeriğini de paylaşabilir misiniz lütfen, mektup neydi ne yazdınız yani

ankarada girdim mail de bir arkadışın tatil planı yapmak istiyor bir kaç şehir öneriyor nereye gidelim ne yapalım diyor punktlar senden ne haber nereye gitmek istersin başka ne bilmek istersin gibi genel sorular basit bir mail di yani

mail punktları genel olarak aynıydı sadece gelen mail içeriği farklıydı rahat yazılabilecek bir maildi teil 2 de bana ideal urlaub çıktı diğer giren arkadaşlara auto kaufen çıktı planen çok sıkıntıydı bir şeyin kapı açılışıydı 5 punkt vardı ben ve partnerimin anlamını bildiğimiz tek punkt wann dı diğerlerini ilk defa duymuştuk yani haliyle yapamadık lesen 1 ve 2. bölüm daha önce çıkmış konulardan 3. bölümü değiştirmişlerdi hören de aynıydı
bizim planende buydu bizde çuvalladık.