Soru Almanca Tercüme Ve Tercüman Hakkında

Soruoneki
Daha tercüme işlemlerime başlamadım sınavı geçtikten sonra bütün denklik işlemlerimi rahatça yapmak istiyorum

Henüz denklige basvurmadim

İzmirden Ali Demirele yaptırdım çevirilerimiş. Toplamda 22 sayfa ve ücreti 4000 TL tutmuştu. Bahsettiğim ücret 2022 Mart ayına ait. Ve kesinlikle hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Ben çeviri için beş bin TL civarı bir şey ödedim ekstra başka bir şey için vermedim

Denklik evraklarımı konsolosluğun tercümanıyla hallettim sağolsun çok yardımcı oldu. Henüz denklik yapmadım. Tercümanı kesinlikle Önen erim işini titizlikle yapıyor. Ve ekstradan noterler uğraşıyorsunuz konsolosluğun tercümanı olduğu için

Diplomam Ukraynaca olduğu için sıra beklemekteyim. Ücret daha belirleyemedik.

Herhangi bir işlem yapmadım çünkü o seviyeye gelecek dil öğrenemedim. Öncelikle dil öğrenmeye çabalıyorum.

Tır şoförlüğü icin Türkiyede denklik evragina gerek yok almanyadan is sözleşmesi ve ön onay yeterli gerekli belgeleri saglayip onlarin tercümesi yaptiracagim bir arkadasla anlastik kurumsal bir firma isteyene önerebilirim

2022 haziranda 7-8 adet belgemi çeviri yaptırtmıştım. belge başına 100 tl ödemiştim. Eko tercüman'ı öneriyorum. Belgelerin bildiğim kadarıyla noter onaylı ve apostilli olması gerekiyor. Dikkat etmelisiniz.

Denklik evraklarım tercüme yapıldı evet süreci yönettiğim danışman firmamda aynı zamanda yeminli tercüman olan hocam tarafından yapıldı ve ekstra ücret ödemedim.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım tercüme sürecinde.

denklik evraklarımı ana dilde yolladım herhangi bir çeviri yaptırmadım.

Lise ve Üniversite diplomamın çevirisini yaptım. Diploma başı 120 TL ödedim. Tercümanımı öneririm. İzmir'de bulunan bir tercümandan çeviri yaptırdım.

Sınavı geçtikten sonra yaptıracağım. Tercüman önerilerine açığım

daha çevrim yapmadım yeni evraklarımı hazırlıyorum

Henüz denklik sürecine başlamadım araştırma surecindeyim

bis jetzt brauche ich keine Überzetsung. Wenn ich ein B2 Zertifikat bekomme, brauche ich höchstwahrscheinlich

Hocam ücreti peşin mi ödediniz nasıl ödeme yaptınız ?

Henüz evrak işlerine başlamadım. Sanırım ilk yapmam gereken şey dil sertifikasını almak